ABANT TENİS İHTİSAS KULÜBÜ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTI KARARI

Abant tenis ihtisas kulübü olağan genel kurul toplantısı aşağidaki gündem maddeleri görüşülmek üzere 01.04.2023 tarihinde saat 12:00 de çoğunluk sağlanarak, şayet yeterli çoğunluk sağlanmazsa 08.04.2023 tarihinde saat : 12:00 de abant tenis ihtisas kulübü karaçayır kamp eğitim merkezi yanı ofisinde yapılacaktır. yapılacak genel kurul toplantısına ilişkin tarih yer ve saat bilgileri internet sayfası ve sms yolu ile üyelere duyurulmasına oy birliği ile karar verlmiştir.

GÜNDEM

1 -katılan üyelere hazirun listesi imzalanması

2 -Başkanın açılış konuşması.

3-Divan heyetinin seçilmesi

4-Gelir-gider durumu ve faaliyet raporunun okunması

5- yönetim kurulunun ibrası

6-spor kulübü organlarının seçimi

7-Tüzük değişikliğinin görüşülmesi

8-İsim değişikliğinin görüşülmesi

9-Diğer yazılı ve sözlü önergeler ile dilek ve temennilerin görüşülmesi.

10 - kapanış

 
ABANT TENİS İHTİSAS KULÜBÜ  KORT KULLANIM ÜCRETLERİ   
 
 
 
 
  KARAÇAYIR   ORMAN PARKI  
  KULÜP ÜYESİ  OYUNCU 40 TL   30 TL  
                   
  ÜYE OLMAYAN OYUNCU 50 TL   30 TL  
                   
  KULÜP ÜYESİ ANTRENÖR 30 TL   30 TL  
                   
  ÜYE OLMAYAN ANTRENÖR 50 TL   30 TL  
                   
NOT: YILLIK ÜYE AİDATINI ÖDEMEYENLER ÜYE OLARAK DEĞERLENDİRİLMEYECEKTİR.    
              YÖNETİM KURULU  
                   

KORT REZERVASYON TELEFONLARI  KARAÇAYIR :  0 505 646 90 89  - 0 545 267 84 44

                                                                ORMAN PARKI:    0 534 077 57 51   - 0 545 267 84 44

ULUSAL 12 YAŞ TENİS TURNUVASI

İlimizde ilk defa yapılan tenis federasyonu 12 yaş ulusal tenis turnuvasi  4-5 mayıs tarihlerinde yapıldı.  2 gün süren turnuvada 1. ve 2. lere madalya takdim edildi.  Ankara, Düzce, Akçakoca, Zonguldak ve istanbuldan oyuncular katıldı. turnuvaya katılan oyuncular organizasyondan çok memnun olduklarını, çevre illere ulaşım kolaylığı olduğu için mutlu olduklarını ve bu turnuvaların devamını düzenlenmesini istediler. 

TENİS FEDERASYONU KOORDİNASYON TOPLANTISI  TTF BAŞKANI SN. CENGİZ DURMUŞ İLE YAPILDI.  07.03.2018  The green park hotel  ANKARA

 

 

TÜRKİYE TENİS FEDERASYONU,

ABANT TENİS İHTİSAS   KULÜBÜ  VE

GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN

 İLİMİZDE HAFTA SONU SOKAK TENİSİ TURNUVASI DÜZENLENDİ

Türkiyede 78 ilde uygulamaya konan sokak tenisi 26 - 27 mayıs tarihlerinde çok fazla katılım ile sokak tenisi yapıldı.

 TAKIM SPORCULARIMIZ DERECEYE GİRDİ
      İzmit te düzenlenen Okullar arası gençler tenis müsaabakalarında İstanbul ted,Ankara ted,İzmir ted, Bursa,kocaeli vs .....  17 Takım arasında ve grubumuzda İstanbul ted koleji Birinci, Bolu anadolu lisesi ikinci olmuştur.... Bolumuzda Tenisin   kıt imkanlarda ne kadar ileriye gittiğinin göstergesidir....değerli hocamız Muammer Cesur ve ve tüm takım sporcularımızı kutlar sevgilerimi sunarım...

 

 

 

 

 

 

Selahi Çolak Tenisi BOLU ya tanıtan yıllarca emek veren değerli başkanım bu başarılar sizin eseriniz.      Aykut Tuncel Emeği geçen herkesi tebrik ederim, çok başarılı bir derece alınmış.           Muammer Cesur TC Ahmet Ulusoy abi yeri geldi kortlari actin yeri geldi destek oldun sen hep bu takimin bir parcasi oldun , cocuklara hep el uzattin hersey icin tesekkur ederim

Metin Yılmaz Bolu için şanstır

Tenis Federasyonu İl Temsilcisi ve Abant Tenis İhtisas Kulübü Başkanı Ahmet Ulusoy,

Bolu’nun bir tenis şehri olma yolunda büyük bir hızla ilerlediğini belirten Ulusoy, son yıllarda ilimizde yapılan spor yatırımlarımda Bakan yardımcısı Metin Yılmaz’ın büyük katkısı olduğunu söyledi.

 

Ulusoy açıklamasında; “Son yıllarda ilimizde çok büyük yatırımlar yapılmaktadır. Bolu önümüzdeki yıllarda tam bir spor şehri olacak ve bunda Bakan yardımcımız Metin Yılmaz’ın çok büyük katkısı vardır.

İkinci dilim para geldiğinde, orası 2 kapalı kort, 6 açık kort ve kafeteryası, soyunma odaları ve duşlarıyla komple bir tenis sahası olacaktır. Çünkü bizim artık çok talebemiz var. Bildiğiniz gibi değil. Yazın 300-400 talebeye eğitim veriyoruz. Bunun içinde ilk önce Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz’a bu işin başlangıcını başkanım yapmıştı. Daha sonra da Sayın Metin Yılmaz’a Bakan Yardımcımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
      Yıllardır yapılamayanlar yapıldı.

Metin Yılmaz’ın Bolu için büyük bir şans olduğunu belirten Ulusoy; “Tüm Boluluların, Bakan Yardımcımız Metin Yılmaz’a bu desteklerinden dolayı şükran borçlu olduğunu düşünüyorum. Yıllardır yapılamayan bir çok yatırım onun döneminde yapılmıştır. Tabi burada Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz ve Milletvekillerimizi de unutmamak gerekir fakat katkının en büyüğünün Metin Yılmaz’ın olduğunu düşünüyorum” cümlelerini kullandı.

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA VE GENÇLİK TENİS TURNUVASI 2015
10 Mayıs' ta başlayan ve bu yıl 13. düzenlenen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve gençlik tenis turnuvamizi güzel bir şekilde sonlandırdık, dereceye giren sporcuları tebrik eder tüm sporcularımızı kutlarım

 

29 EKİM 2014

CUMHURİYET KUPASI

7- 15 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR 

TENİS TURNUVASI

KARAÇAYIR KAPALI TENİS KORTLARINDA

25 EKİM 2014 TARİHİNDEN İTİBAREN

OYNANACAKTIR.

29 EKİM 2014 GÜNÜ ÖDÜL TÖRENİ YAPILACAKTIR.

HAYDİ TENİSE CUMHURİYET ÇOCUKLARI.

 

KÜÇÜK KIZLAR KÜÇÜK ERKEKLER
1-Aysegül bahşi 1-Kaan Bilgi
2-Merve doğanyiğit 2-Arda gülen
3-Ecem Sude ersoy 3-Can özcan
3-Yağmur su öz 3-Yiğit bayram
 
YILDIZ KIZLAR YILDIZ ERKEKLER
1-Ezgi gölcük 1-Sefa güder
2-Beyzanur işbilen 2-Yalın kılıç
3-Özgür varlık
 
GENÇ KIZLAR GENÇ ERKEKLER
1-Zeynep bahşi 1-Tolga gülen
2-eda özer 2-Gurur gedik
3-Güneş erel 3-Berkay bulut
 
BÜYÜK BAYANLAR BÜYÜK ERKEKLER
1-Mine karagöz 1-Sami gülen
2-Sabriye karagöz 2-Tuncer baştaş

Tenis Federasyonu     İl Temsilciliği’nin      Türkiye Tenis Federasyonu’na başvuru      sonucunda ilimizde 31 mayıs-2 haziran tarihlerinde  düzenlenen ve milli hakemlerin ders verdiği hakemlik kursu tamamlandı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Tenis İl Temsilcisi Ahmet Ulusoy şunları söyledi: “Başvurumuz üzerine Bolu’da Tenis Hakemliği kursu açılmış olup, imtihan sonucu başarılı olanlara Tenis Hakemi belgeleri verilmiştir ve bu hakemlerimizi müsabakalarda resmi olarak görevlendirilebileceklerdir. Kursa Ankara,İstanbul,İzmit, Kocaeli,Zonguldak,Kdz Ereğli ve Bolu’muzdan katılım olmuştur. Gazella & Resort Spa Otel’de gerçekleşen bu eğitime katılanlara ve eğitimi veren milli hakemlerimize şükranlarımı sunarım.”


   

   FEDERASYON BAŞKANI  SAYIN OSMAN TURAL   TENİS İL TEMSİLCİLERİYLE

  YEŞİLYURT TENİS KULÜBÜNDE  TOPLANTI YAPILDI


Türkiye Tenis Federasyonu'nun yeni dönemde 81 ilde seçilen "İl temsilcileri" ilk toplantısını İstanbul Yeşilyurt Spor Kulübü Tesisleri'nde yaptı
.  Turkiye genelinde tenisi daha iyi seviyelere tasimak icin stratejik planlar yapıldı.

 

BU YIL BOLU ÇİMENTO TARAFINDAN  10.SU DÜZENLENEN 2012  YILI 19 MAYIS                         ATATÜRK' Ü ANMA VE GENÇLİK TENİS KUPASI TURNUVASI  SONUÇLANDI

Bolu Çimento AŞ Katkılarıyla düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Tenis Turnuvası, oynanan final karşılaşmalarının ardından sona erdi.


    TEK BAYANLAR                   TEK ERKEKLER             MİX ÇİFTLER

1.  Eda BAYRAM                      1. Cevat YILDIZ              1. Eda BAYRAM-Sami GÜLEN

2. Yeliz SEPETÇİ                       2. Sami GÜLEN              2. Didem ESEN - Aykut TUNCEL

13-17 YAŞ   ÇOCUKLAR                9-12 YAŞ  ÇOCUKLAR                

1.Celal                                                1-    Batuhan ARSLAN   

2.Uraz YAŞAR                                 2-   Emre CEYLAN

    Tenis turnuvasında 1’inci olan sporculara cumhuriyet altını ve kupa  takdim edilirken, ikincilere yarım altın ve kupa, hediye edildi.
Dereceye girenler ödüllerini çimento torbalarının üzerine çıkarak alırken, törene katılan protokol de sporcularla birlikte torbaların üzerine çıkarak poz verdi. Daha sonra tüm sporcular ve protokol üyeleri, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Turnuvanın ödül töreni yapılan kokteyl’in ardından sona erdi.

''Çocuklarınızı tenise yönlendirin''

25 Haziran 2011 19:54 | NTV Spor ve Ajanslar

Türkiye Tenis Federasyon Başkanı Ayda Uluç, ''Çocuklarınızı tenise yönlendirin. Tenis çok güzel bir spor. Diğer sporlar da güzel ama tenis her yaşta yapılabilen bir spor” dedi.

Türkiye Tenis Federasyon Başkanı Ayda Uluç, ''Çocuklarınızı tenise yönlendirin. Tenis çok güzel bir spor. Diğer sporlar da güzel ama tenis her yaşta yapılabilen bir spor” dedi.

Bolu'da, yaklaşık 3 ay önce yapımına başlanan kapalı tenis kortları, düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Karaçayır bölgesinde yapılan tesislerin açılışında konuşan Bolu Valisi İbrahim Özçimen, tesisler için elini taşının altına koyan Boluspor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı'yı ve Tenis Kulübü Başkanı Ahmet Ulusoy'u tebrik ettiğini söyledi.

Bu tesisler sayesinde Bolu'da artık her mevsim tenis oynanabileceğini ifade eden Özçimen, ''Burada inşallah kış ve yaz boyunca soğuk ve sıcak havalarda, gece gündüz tenis oynanabilecek. Tesisi dolu dolu kullanmalıyız. Verilen emeği boşa çıkarmamalıyız. İhtiyaç artığında yenilerini de yaparız'' diye konuştu.

Türkiye Tenis Federasyon Başkanı Ayda Uluç ise, kapalı tenis kortlarına Türkiye'nin her yerinde ihtiyaç duyulduğunu, ancak Bolu'da da iklim şartları nedeniyle böyle kapalı bir korta özellikle ihtiyaç duyulduğunu kaydetti.

Federasyon olarak alt yapıya önem verdiklerini ifade eden Uluç, ''Çocuklarınızı tenise yönlendirin. Tenis çok güzel bir spor. Diğer sporlar da güzel ama tenis her yaşta yapılabilen bir spor. 5 yaşından başlayıp 95 yaşına kadar oynayanları biliyorum. Onun için bu tarz tesise kavuştuğu için Bolu'yu kutluyorum. Buradan Türkiye birincileri çıkacak diye düşünüyorum'' dedi.

Açılışın ardından Valisi Özçimen, Yılmaz, Uluç ve Abant Tenis İhtisas Kulübü Başkanı Ahmet Ulusoy tenis maçı yaptı.

Açılışa, Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Tahir Bayındır, Bolu Spor Kulübü Başkanı Necip Çarıkçı, Bolu Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Emin Semercioğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Dursun Koç, Gençlik Spor İl Müdürü Suat Çelen ve öteki davetliler katıldı.

KAPALI TENİS KORTUMUZ AÇILDI

 Boluspor  Başkanı Sayın Necip ÇARIKÇI ve Abant Tenis İhtisas Kulübü’nün finansmanını üstlendiği, iki adet kapalı tenis kortunun açılış töreni yapıldı.  Yapılan kortlardan bir tanesi Boluspor’a , diğeri ise abanttenis ihtisas kulubübe ait olup tenis sevenlerin hizmetinde olacaktır. 26 haziran 2011 tarihinden itibaren rezervasyon yaptırılarak tenis kortları kullanıma açılmıştır.

 

BU YIL  9.SU DÜZENLENEN 2011  YILI 19 MAYIS ATATÜRK' Ü ANMA VE GENÇLİK TENİS KUPASI TURNUVASI  SONUÇLANDI

Bolu Çimento AŞ Katkılarıyla düzenlenen 19 Mayıs Gençlik Tenis Turnuvası, havaların bu sene yağışlı olması sebebiyle 22 mayıs 2011 pazar günü  oynanan final karşılaşmalarının ardından sona erdi.
    TEK BAYANLAR                   TEK ERKEKLER             MİX ÇİFTLER

1. Tuna ÇELEBİ                          1. Şükrü ALAN               1. Ayşegül ÖZER- Cevat YILDIZ

2. Eda BAYRAM                        2. Sami GÜLEN              2. Gürkan TAŞKOPARAN-Ferda AKSEL

15 YAŞ ÇOCUKLAR                

1.Tolga GÜLEN                          

2.Eda BAYRAM              

    Tenis turnuvasında 1’inci olan sporculara cumhuriyet altını ve kupa  takdim edilirken, ikincilere yarım altın ve kupa, hediye edildi.
Dereceye girenler ödüllerini çimento torbalarının üzerine çıkarak alırken, törene katılan protokol de sporcularla birlikte torbaların üzerine çıkarak poz verdi. Daha sonra tüm sporcular ve protokol üyeleri, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi. Turnuvanın ödül töreni yapılan kokteyl’in ardından sona erdi.

  2011 YILI  GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

 10 Nisan 2011 tarihinde 28 üyenin katılımı ve yeter çoğunluğun sağlanması sonucunda toplantı açılış konuşması ve saygı duruşu ile başladı.

Yönetim Kurulu adına Ahmet ULUSOY tarafından Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu okunmuştur. Ayrıca yapılan faaliyetler ve takip edilen işlerle ilgili bilgilendirme yapıldıktan sonra yönetim kurulu faaliyetleri Genel Kurul’un onayına sunulmuş olup, oy birliği ile ibra edilmiştir

-Denetim Kurulu faaliyet raporu Tuncer BAŞTAŞ tarafından okunduktan sonra  oy birliği ile ibra edilmiştir.

 Yeni dönemde yapılacak olan aşağıdaki faaliyetlerde yönetim kurulu yetkilendirilmiştir.

             -GSİM’ ne ait olan ve kulübümüzce kiralanan mevcut kortlardaki disiplini sağlamak,

              kortların  kullanımı esnasındaki giderleri karşılamak amacıyla;

             - 2 üyenin oynaması esnasında 10 TL/saat,

             - 1 üye ile 1 üye olmayanın oynaması durumunda, 20 TL/saat

             - 2 üye olmayanın oynaması durumunda, 30 TL/Saat ödemesi,

   - Gece oynanması durumunda ise bunlara ilave olarak 5 TL/saat aydınlatma farkı

       Olarak bağış alınması.

   -Yapımı devam etmekte olan kapalı kortun hizmete açılması esnasında kapalı

   kortların  kullanım bedelini belirleme konusunda yönetim kurulu yetkili kılınmıştır.

 -Derneğimizin 2011 yılı üye yükümlülükleri konusunda 150,00 TL/Yıl olması  önerilmiş ve

 oy  birliği ile kabul edilmiştir. Bundan böyle kulübümüze üye olmak  isteyen kişilerin

 1000 TL. giriş ücreti ödeyerek üyeliğe kabul edilmesi, ancak üye  olmak isteyen

 kişilerin kulübe daha önceden yapmış olduğu maddi ve manevi  yardımları da

 gözeterek  giriş ücreti alınması konusunda yönetim kurulu yetkili  kılınmıştır.

-Yönetim kurulu ve denetim kurulları seçiminde;

-Yönetim kurulu üyeliklerine   aday gösterilerek açık oylama  yapılmıştır. Yapılan oylamada  en fazla oyu alan Ahmet ULUSOY(27 oy), Raşit GÜNAYDIN(26 oy), Bahadır RADAVUŞ(25 oy),  Begüm DERİCİ(25 oy) ve Nazım ASLAN(25 oy) alarak yönetim kurulu asil üyeliklerine seçilmişlerdir.

Yedek üyeliklere ise Selahi ÇOLAK(20 oy), Sami GÜLEN(20 oy), Ervani  ALEMDAR(19 oy), Orhan GÜRSOY(19 oy) ve Suat BOZKÜRK(18 oy )alarak seçilmişlerdir.  

-Denetim kurulu üyelikleri için Yapılan oylamada Tuncer BAŞTAŞ(27 oy), Tanju UCA(22 oy), ve Ferit ATALAY(22 oy) alarak denetim kurulu asil üyeliklerine seçilmişlerdir. Rıdvan KÜÇÜK(17 oy), Erhan ANDIÇ(15 oy) ve Musa TUZCU(12 oy) alarak denetim kurulu yedek üyeliklerine seçilmişlerdir.

Yönetim ve Denetim Kurulları 2013 yılında yapılacak olan Olağan Genel kurula kadar görevlendirilmişlerdir.-Kulüp adına bağış toplamak, ödeme yapmak, ihalelere girmek ve gerekli sözleşmeleri imzalamak  amacıyla yönetim kurulu asil üyeleri yetkilendirilmiş olup adlarına yetki belgesi çıkartılması kararlaştırılmıştır. Yeni yönetime başarılar diler. Tüm sporcularımızın destek olmalarını temenni ederiz.

KAPALI TENİS KORTU İMZA TÖRENİ

        Boluspor Eski Başkanlarından Sayın Necip ÇARIKÇI ve Abant Tenis İhtisas Kulübü’nün finansmanını üstlendiği, iki adet kapalı tenis kortunun yapımı için yüklenici firma ile protokol imzalanmıştır. Protokol İmza törenine Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin YILMAZ, Sayın Necip ÇARIKÇI, Abant Tenis İhtisas kulübü Başkanı Sayın Ahmet ULUSOY, kurucularımızdan Sayın Ayhan TÜZÜN, Başkanımız Sayın Emin SEMERCİOĞLU, Belediye Başkan Yardımcılarımız, eski ve yeni birçok Yönetim Kurulu Üyemiz, Basınımızın değerli mensupları, değerli misafirlerimiz ve taraftar gruplarımızın değerli üyeleri katılmıştır.Boluspor’umuza devamlı kaynak yaratmak amacıyla yapılacak olan iki adet kapalı tenis kortunun yaklaşık 45 gün içinde teslim edileceği ve 260 bin Tl. Sına çıkacağı, altyapı tutarı olan 60 Bin TL. Sının Bolu Belediyesi tarafından, kalan 200 Bin TL. Sının ise eşit olarak Sayın Necip ÇARIKÇI ve Abant Tenis İhtisas Kulübü tarafından karşılanacağı belirtilmiştir.
İmza töreninde konuşan Başkanımız Sayın Emin SEMERCİOĞLU, Sayın Ahmet ULUSOY, Sayın Necip ÇARIKÇI ve Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin YILMAZ, yapılacak olan bu tesisin Boluspor’a gelir getirmesinin yanında, sosyal ve sportif açıdan şehrimize bir canlılık sağlayacağını belirtmişlerdir. Yapılacak olan kortlardan bir tanesi Boluspor’a devredilecek olup, diğeri ise tenis sevenlerin hizmetinde olacaktır.
Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin YILMAZ, yaptığı konuşmada Boluspor yaylasının müjdesinide vermiştir. Başkanımız ayrıca Süper Lig yolunda, sezon bitimine kadar herkesin en iyi şekilde Boluspor’a destek vermesi gerektiğinide belirtmiştir.
Kulübümüze gelir getirici projenin finansmanını üstlenen Sayın Necip ÇARIKÇI ve Abant Tenis İhtisas Kulübü Başkanı Sayın Ahmet ULUSOY’ ile değerli katılımcılara, özelliklede her platformda Yönetim Kurulumuzun ve takımımızın maddi ve manevi olarak yanında olan Belediye Başkanımız Sayın Alaaddin YILMAZ’a teşekkür ve şükranlarımızı sunarız.
Yapılacak olan bu tesislerin Boluspor’umuza, İlimize ve tenis sevenlere hayırlı olmasını dileriz

 GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDI

9.Ocak 2011 Pazar günü saat 11:00 da Karaçayır tesislerimizde genel kurul toplantısı yapıldı. Toplantıda  kapalı kort yapımı ile ilgili  yönetim  bilgi verdi, karşılıklı  görüş alış verişinden sonra kapalı kort yapımı için yönetime yetki verildi. 

 

Arkadaşlar biliyorsunuz ama yineliyoruz. Amaçlanan hedefe varmak bir takım işidir. Gönüllülük esastır. Sizlerin manevi ve gönülden desteği olmadan sağlanacak maddi kaynakların hiçbir önemi yoktur. Tenis için hep birlikte el ele verirsek, aşamayacağımız,başaramayacağımız hiçbir şey olamaz.

 

Sevgi ve saygılarımızla.

 

                                                          

                                                           Abant Tenis İhtisas Kulübü Adına

                                                                 Yönetim Kurulu Başkanı

                                                                       Ahmet ULUSOY

 

 KAPALI KORT İNŞAATI BAŞLADI 

          Kulüp başkanımız Ahmet ULUSOY ve üyelerin girişimleri ile Boluspor halı sahalarının yanına kapalı kort inşaatı başlamış bulunmaktadır. 

          Başta Bolu Belediye Başkanımız sayın Alaaddin YILMAZ  olmak üzere katkıda bulunan tüm sanayici, işadamları  ve destek olan üyelerimize katkılarından dolayı teşekkür ederiz

 CUMHURİYET KUPASI  Açık Tenis Turnuvası

22 - 31 Ekim  tarihleri arasında cumhuriyetin   87.  yılında  yapıldı.    7-16 yaş arası 126 çocuk tenisci  ve 74 büyük teniscinin  katılımıyla coşkulu bir   turnuva  oldu.          Dereceye  giren   sporculara   madalyaları   ile   birlikte  arçelik   çay makinesi ve tost makinası verildi.

7-8 YAŞ ÇOCUKLAR     9-12 YAŞ ÇOCUKLAR      12-16  YAŞ ÇOCUKLAR

1. Ayşegül BAHŞİ       1. Batuhan ARSLAN            1.Gurur  GEDİK   

2. Arda GÜLEN              2. Yağız ÇAKIR          2. Gökhan VANLI

TEK BAYANLAR                TEK ERKEKLER -A         TEK ERKEKLER - B

1. Aysel DOĞRU                  1. Cevat YILDIZ              1. Sencer DİNÇSOY

2. Nermin ERKAN               2. Aykut TUNCEL        2. Harun TİFTİKÇİ

 

MİX ÇİFTLER                                              ÇİFT ERKEKLER

1.Ayça TÜRKMEN - Erhan ANDİÇ           1. Aykut TUNCEL - Bahadır RADAVUŞ

 2. Aysel DOĞRU - Türker ATEŞ                 2. Türker ATEŞ     - Sami GÜLEN

BOLUYA TENİSİ SEVDİREN ADAM

       8 yıldır tenisil temsilcisi olarak görev yapan ahmet ulusoy ilimizde tenis sporunu geliştirmek  için gece gündüz mücadele etti.  Ulusoyun 8 yıldır mücadelesi meyvesini verdi  şu anda 3 hocamız her gün kortlarda eğitim veriyor. kurslarımıza her yaştan katılan insanlar var buda bizi oldukça memnun ediyor şeklinde konuştu.

       Hedefinin türkiye şampiyonu yetiştirmek  olarak belirledi. şu an ilimizde çok yetenekli sporcular var  bu sporcuların önünü açmak için elimizden gelen tüm imkanları seferber ediyoruz. tenise ilgi duyanların karaçayır mahallesi tenis kortlarına bekliyoruz.  

Sevgili Tenis Sever Dostlarımız, Çok Kıymetli Üyelerimiz,

 Bildiğiniz üzere Nisan Ayı içerisinde yapılan Olağanüstü Kongremiz neticesinde yeni Yönetim Kurulumuz oluşturulmuştur. Öncelikle, tüm üyelerimize bizlere göstermiş olduğunuz destek ve alakadan dolayı teşekkürlerimizi sunarız.  

Görevi devraldığımız, bir önceki dönemdeki arkadaşlarımızın göstermiş olduğu gayret, çaba ve hizmetler hepimizin takdirini kazanmış, tenis sporunun Bolumuzda yayılması için büyük bir sinerji yaratmıştır. Kendilerine sonsuz teşekkürler !

 Bizler de, sizlerin destekleriyle, bir önceki yönetim kurulunda yer alan arkadaşlarımızın başlattığı atılımları daha da ileriye götürmek için var gücümüzle, imkanlarımız dahilinde çalışacağız.

 Değerli tenis severler, öncelikli hedefimiz , tenis sporunu toplumun her kesimine yaymak, bu sporla uğraşan kişi sayısını artırmaktır. Okullarımızda, tenis sporuna yönelik çalışmalar başlatabilmek, küçük yaşlardan itibaren yetiştireceğimiz başarılı çocuklarımız içerisinden şampiyonlar çıkarmak hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Lisanslı sporcularımızın sayısını artırarak, ilimizdeki tesisleşmeyi hızlandırmak, Bolu’ ya yeni ve daha modern tesisler sağlamak amacıyla hazırladığımız projeleri hayata geçirmeyi amaçlıyoruz. Bildiğiniz üzere, bu doğrultuda daha önce planladığımız kapalı kort ve sosyal tesis projelerimiz mevcuttur. Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımızla bu konulardaki çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam etmektedir, gelişmeler hakkında, zaman içerisinde sizlere internet sitemiz aracılığıyla bilgi verilecek, görüşleriniz alınacaktır.  

Arkadaşlar, amaçlanan hedefe ulaşmak bir takım işidir, gönüllülük esastır. Bilmelisiniz ki, sizlerin manevi, gönülden desteği olmadan, sağlanacak maddi kaynakların hiçbir kıymeti yoktur. Bu nedenle, çalışmalarımızda bize destek olun, canı gönülden, büyük bir haz duyarak yaptığımız tenis sporu, hayatımıza renk katsın.

 Saygılarımızla,                                                                           YÖNETİM KURULU

Oyna ve Oyunda Kal 1 Nisan 2010 günü Bolu'da  
Türkiye tenis federasyonu  web sayfasından
Çocukların tenis sporuna olan ilgisini artırmak, yeni yeteneklerin ortaya çıkarılması için fırsat yaratmak amacıyla organize edilecek “Oyna Oyunda Kal“ projesi Perşembe günü Bolu'da yapılacak.
Çocuklarımızın tenis sporuna olan ilgisini artırmak, yeni yeteneklerin ortaya çıkarılması için fırsat yaratmak amacıyla, Türkiye Tenis Federasyonu ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından ortaklaşa organize edilecek “Oyna Oyunda Kal“ projesi kapsamında 01 Nisan Perşembe günü, 17 Temmuz Spor salonunda çeşitli etkinlikler düzenlenecek.
Türkiye Tenis Federasyonu Bolu İl Temsilcisi Ahmet Ulusoy konuyla ilgili yaptığı açıklamada; “Bu etkinlik kapsamında 7-12 yaş arasında okullarımızdan seçilecek 50 (kız-erkek) öğrencimizle birlikte, tenis oynamanın zevkine varacağız” dedi.
Ulusoy, ayrıca etkinliğe katılacak öğrencilerimize çeşitli hediyelerin dağıtılacağını bildirirken, tenis antrenörlerinin de yeni yeteneklerin keşfi için aramızda olacağını söyledi.
Bolu’da tenise olan ilginin günden güne arttığını ifade eden Ulusoy, bu etkinlikle birlikte, çocuklarımızın da bu spora olan ilgisini çekmek, bir ömür boyu yapabilecekleri, eğitim harici, boş vakitlerini değerlendirebilecekleri tenis sporuyla tanışmaları için fırsat yaratmayı planladıklarının altını çizdi. Etkinlik kapsamında gerçekleştirilecek faaliyetler için halkımızı 01 Nisan Perşembe günü saat 14.00’de kapalı spor salonuna davet eden Ulusoy, “Sağlıklı, mutlu bireyler yetiştirmek için çocuklarımızı her hangi bir spor dalıyla, özellikle tenisle erken yaşta tanıştırmaları için anne ve babaları aramızda görmek istiyoruz” dedi

STRESE KARŞI TENİS

Bolu Tenis İl Temsilcisi Ahmet Ulusoy, ''Tenis günümüzde herkesin sorunu haline gelen stresten uzak durmak amacıyla gerekli bir spordur'' dedi.
Tenis sporunu toplumun her alanına yaymak istediklerini belirten Ulusoy, ''Tenise Bolu'da 2001 yılında 8 sporcu ile başladık Bugün 100 sporcumuz var. Amacımız tenis sporunu toplumun her alanına yaymak. Çünkü tenis, 7'den 70'e her yaşta yapılabilecek, dünyanın en seçkin ve güzel sporlarından birisidir. Tenis dede ile torunun, baba ile oğlu, anne ile kızının beraber yapabileceği ender sporlar arasında yer almaktadır'' diye konuştu.
 

ABANT TENİS İHTİSAS KULUBU ÜYELERİ YEMEKTE BULUŞTU

Abant tetnis ihtisas kulubu üyeleri 03 haziran 2009 tarihinde filiz restaurantta aksam yemeğinde buluştu .  Üyelerimizin eş ve çocuklarıyla  geniş bir katılımla kaynaşma yemeği yapıldı. kulup üyelerimizin çok memnun kaldığı gecede tenis sporunu geliştirmek için yapabileceklerimiz konuşuldu ve çeşitli aktivitelerde yapıldı.

Diğer resimleri görmek için tıklayın 

 

Hülya Avşar Senior Tenis Turnuvası.  

Antrenörümüz erhan ANDİÇ yarı finalde 6-4 6-4 yenilerek elendi.

istanbul ted kulup tarafından organize edilen ve yaklaşık 600 kişinin başvurduğu Hülya Avşar Senior Tenis Turnuvası(Hülyacup) ta +18 kategorisinde kulübümüzü temsil eden Erhan ANDIÇ bugunkü rakibini de 6-1 / 1-6 / 6-3 la geçerek  yarı finale  yükselme başarısını göstremiştir kendisini kutluyor ve cuma gününkü  maçında başarılar diliyoruz...